Hakkımızda

 

İşe Alım ve Yerleştirmede uzmanlık...

 

Saparch İnsan Kaynakları, 2010 yılında, bilişim sektöründe uzmanlaşmış danışmanlar tarafından, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun işe yerleştirme, dış kaynak(outsourcing), üst düzey yönetici yerleştirme, bordrolama, yönetim danışmanlığı ve eğitim gibi insan kaynakları danışmanlık hizmetlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. 2013 yılından itibaren ise uzmanlaşmış kadrosu ile Hızlı Tüketim Malları (FMCG), Finans, İlaç & Sağlık, Perakende, Dayanıklı Tüketim, Otomotiv, Lojistik vb. diğer sektörlere de hizmet etmeye başlamıştır. 

 

İş ortaklarına sunduğu esnek ve kaliteli çözümleri ile bilinen, pozitif referanslarıyla sürekli büyüyen Saparch, aynı zamanda adayların beklenti ve hedeflerini de anlayarak, kariyer yolculuklarında doğru seçimler yapmalarına yardımcı olmaktadır.

 

Yüksek uzmanlık gerektiren Seçme ve Yerleştirme ihtiyaçlarına yönelik olarak Saparch, kendi içinde ayrıştırılmış Uygulama Grupları ile kaliteli ve hızlı çözümlerle fark yaratan sonuçlara odaklanır.

 

Saparch tecrübesi, profesyonelliği ve izlediği yenilikçi yöntemler sayesinde, müşteri ve aday memnuniyetinde üst düzey sonuçlar almaktadır.

 


Değerlerimiz

  • İş ortaklarınımızın istek ve tercihlerine uygun çözümler sunmak
  • Dürüstlük ve şeffaflıktan ödün vermemek
  • Yapılan her işin odağında insan olduğunu unutmamak
  • Daima yenilikçi olmak
  • Her zaman ‘Nasıl daha iyi yapabiliriz?’ sorusunu sormak
  • Yaşadığımız topluma ve çevreye duyarlı olmak

Ekibimiz

Saparch İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasının eşsiz yeteneklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Levent Pınar

Levent Pınar

Kurucu Ortak
Berk Özberk

Berk Özberk

İş Geliştirme Yöneticisi
Begüm Özdemir

Begüm Özdemir

Recruiter